a                 a a  
       
o nas nase sluzby najblizsie k vam fotogaleria nase naj kontakt  
FOTOOMLADENIE – MOMENTÁLNE SVETOVÝ HIT Č.1.

Na fotoomladenie používame 2 prístroje. Určite viete, že každý prístroj ovplyvní najideálnejšie len jeden problém:
·  fotoomladenie s použitím IPL (intenzívne pulzné svetlo) – rieši predovšetkým farebné zmeny (silné pigmentácie + výrazné cievky)
·  fotoomladenie s použitím IPL + RF-energie (intenzívne pulzné svetlo + rádiofrekvenčná energia) – rieši menej výrazné pigmentácie, ale umožňuje hlbšie prehriatie a možnosť ošetriť aj tmavú pleť bez rizika popálenia

Našou výhodou je, že v rámci série 5 ošetrení vieme vhodnou kombináciou ošetrení rôznymi prístrojmi dosiahnuť čo najideálnejší efekt u každého jedného klienta.

V súčasnosti sa čoraz viac žien, ale aj mužov rôznych vekových kategórií snaží ovplyvniť svoju vizáž a zakryť známky plynúceho času. Nechcú však podstupovať náročné a často invazívne ošetrenia, pre ktoré by sa na určitý čas museli vzdať aktívneho spôsobu života. Fotorejuvenizácia je ideálnym riešením...

Predstavte si, že vyzeráte mladšie...
Radosti i stresy v našom živote, ako aj bežné poveternostné vplyvy a vystavovanie sa ostrému slnku spôsobujú starnutie našej pokožky. Znaky nášho veku sú samozrejme najviac viditeľné na pokožke našej tváre. Existuje množstvo ošetrovacích metód na zakrytie známok starnutia pleti, od jednoduchých krémov až k väčším chirurgickým zákrokom. Prevratná technológia intenzívneho pulzného svetla (IPL) doplnená naviac aj rádiofrekvenčným prúdom (RF), ponúka radikálne zlepšenie s nízkym rizikom a žiadnymi pooperačnými obmedzeniami! Táto technika ošetrenia pleti sa nazýva fotorejuvenizácia – fotoomladenie a môže súčasne liečiť viac kozmetických chýb.

Ako účinkuje fotorejuvenizácia?
Fotorejuvenizácia je metóda pozostávajúca z piatich až šiestich ošetrení prístrojom využívajúcim IPL a RF s odstupom 3-4 týždňov. Širokospektrálne svetlo ovplyvňuje povrchové pigmentačné zmeny, rozšírené póry a drobné kožné cievky. Doplnením o prehriatie hlbokých častí, ktoré zabezpečí práve vysokofrekvenčný elektrický prúd, je možné výrazne ovplyvňovať všetky kozmetické chyby, ktoré sa nachádzajú v hlbších častiach pokožky a taktiež kolagén, čím sa zvýši tonus pokožky a vypnú sa aj drobné vrásky. Fotorejuvenizácia výrazne mení celkový vzhľad tváre a preto sú klienti mimoriadne spokojní. V súčasnosti je to najúspešnejšia metóda v oblasti estetickej medicíny.

Aké sú teda účinky fotoomladenia?
- pôsobí hĺbkovo na kolagén a tým vyhladzuje jemné vrásky a celkovo mení vzhľad kože,
- vyrovnáva farbu pokožky a vytvára mladistvý vzhľad,
- efektívne lieči vaskulárne a pigmentové nedokonalosti,
- zvyšuje napätie pokožky
- redukuje rozšírené póry až o 60%.

Ako sa fotoomladenie vykonáva?
Fotorejuvenizácia sa najčastejšie vykonáva na tvári, ale vhodná je aj oblasť dekoltu, krku a horná časť rúk až po predlaktie. Pri zákroku sa na danú oblasť nanesie studený gél a na ochranu očí sa použijú tmavé okuliare. Na pokožku sa priloží filter optického vlnovodu a aplikuje sa pulzné svetlo. Počas zákroku môžete pocítiť len veľmi mierne štipnutie, a výrazné prehriatie ošetrovanej oblasti. Každý zákrok trvá približne dvadsať minút. Fotoomladenie sa veľmi účinne vykonáva v kombinácii s rádio frekvenciou. Intenzívne pulzné svetlo (IPL) a rádiofrekvencia (RF) oddelene majú pri ošetreniach len obmedzenú efektívnosť. Keď sa skombinujú , ponúkajú mimoriadne bezpečnú a efektívnu metódu fotorejuvenizácie. V súčasnosti je kombinácia IPL a RF jediný spôsob, ktorý umožňuje presne kontrolovať tepelné ovplyvňovanie cielenej oblasti počas zákroku.

Prečo je nutných niekoľko zákrokov?
Všetky procesy prebiehajúce v ľudskej pokožke si vyžadujú určitý čas a k dosiahnutiu žiadaného efektu aj opakovanú terapiu. V závislosti od počtu a náročnosti individuálnych kožných problémov je odporúčaných 5-6 zákrokov. Doba medzi ošetreniami je najmenej tri týždne. Vaša schopnosť pohybu po zákroku, pracovná výkonnosť a životný štýl sa zákrokom nemenia. V ten istý deň ste schopní vrátiť sa do práce a vykonávať všetky obvyklé činnosti bez akéhokoľvek obmedzenia.

Ako sa fotoomladenie líši od iných zákrokov?
Existujú rôzne druhy laserov, ktoré liečia buď červené, hnedé alebo iné škvrny, príp. sa používajú na obnovu povrchu pokožky pleti, avšak žiadne z nich neposkytuje také dlhotrvajúce zlepšenie štruktúry pleti ako ponúka fotorejuvenizácia pomocou pulzného svetla doplnená naviac rádiofrekvenčným prúdom.

Ktoré kožné nedostatky je možné fotorejuvenizáciou ošetrovať aj samostatne?
Aplikácia intenzívneho svetla regeneruje povrchové aj podkožné vrstvy pokožky, omladzuje ju a rádiofrekvencia zároveň vnáša termálnu energiu hlbšie do podkožného tkaniva. Po niekoľkých zákrokoch môžete vidieť významné zredukovanie nežiadúcej pigmentácie a jemnejší vzhľad obnovenej pokožky. Výborne sa samostatne redukujú aj drobné vrásky.

Ľahké cievne zmeny: rozšírené žilky a vlásočnice
Tvár má rozsiahlu sieť žiliek a drobných krvných cievok nazývaných vlásočnice. Plynutie času, stres, ostré slnko a iné faktory môžu zapríčiniť ich rozšírenie a následný vznik červených žiliek alebo škvŕn na tvári. Fotorejuvenizácia môže pomôcť úplne odstrániť poškodené žilky a škvrny.

Rosacea alebo ružienka
Rosacea je kožné ochorenie, ktoré spôsobuje červené fľaky na tvári a chronické červenanie z rozšírených krvných žiliek. Rosacea môže zapríčiniť aj tvorbu zapálených vyrážok na nose a lícach. Intenzívne pulzné svetlo úspešne ošetrí rozšírené krvné cievky a sčervenanie s dlhotrvajúcim účinkom u žien aj mužov bez poškodenia okolitej zdravej pokožky.

 

Zdroj: počasie