O nás Technické vybavenie Naj zákroky Ďaľšie estetické zákroky Kozmetika Plastická a cievna chirurgia

Otázky na
MUDr. Šrámekovú

tel.: +421 2 444 511 25 fax.: +421 2 444 511 13


  <  
Shaper

Liečba celulitídy musí byť komplexná a zahŕňa redukciu hmotnosti, úpravu životosprávy, dodržiavanie pitného režimu, cvičenie, aplikáciu špeciálnych krémov na odstránenie celulitídy a špeciálne medicínske prístroje alebo metódy na liečbu celulitídy.

Shaper je špeciálny medicínsky prístroj na liečbu celulitídy, ktorého technológia je založená na kombinácií účinku troch zložiek:

1. Pulzná vákuová masáž - sa vykonáva pomocou dvoch mechanických kotúčov, ktoré sa rytmicky pohybujú smerom od seba a k sebe, čím sa dosiahne zmena hustoty spojivového tkaniva a uvolnením a stlačením krvných a lymfatických ciev sa začne zvyšovať prísun výživných látok do kože a urýchli sa odtok škodlivých splodín metabolizmu. Súčasne sa vykonáva aj mechanický peeling kože, čím sa pokožka stáva jemnejšou a hladšou.

2. Infračervené žiarenie - vyvoláva výrazné povrchové prehriatie kože do hĺbky cca 0,5 cm a tým zvyšuje uvoľnenie kyslíka z oxihemoglobínu

3. Rádiofrekvenčná energia - je jedinečná v tom, že sa celá absorbuje v mieste ošetrenej oblasti, čiže nevznikajú žiadne straty energie jej rozptylom či odrazom. Využíva sa na hlboké prehriatie podkožného tuku až do hĺbky 1,5 cm, čím sa výrazne zlepšuje tukový metabolizmus.


Fotografie pred a po zákroku