O nás Technické vybavenie Naj zákroky Ďaľšie estetické zákroky Kozmetika Plastická a cievna chirurgia

Otázky na
MUDr. Šrámekovú

tel.: +421 2 444 511 25 fax.: +421 2 444 511 13


  <  
Mezolift pomocou elektronickej injektáže

Metóda, ktorá je na Slovensku úplnou novinkou, no vo svete sa úspešne využíva už od 50-tych rokov minulého storočia, najmä vo Francúzsku, v rôznych oblastiach medicíny. V oblasti korektívnej dermatológie sa využiva na liečbu prejavov stárnutia pleti - mezolift a liečbu celulitídy.

Pri mezolifte sa priamo do hlbších vrstiev kože - do dermy veľmi jemnými a husto vedľa seba usporiadanými vpichmi - mikroinjekciami pomocou elektronickej pištole, vpravuje sterilný biologický roztok bohatý na vitamíny, koenzými, minerály, aminokyseliny, nukleove kyseliny, niekedy v kombinácií s kyselinou hyalurónovou, čím dosiahneme zvíšenie napätia, výživy a hydratácie pleti, redukciu vrások a krásne rozjasnenie pokožky.

Po liečbe v ošetrovanej oblasti sa môžu vytvoriť drobné chrastičky, ktoré však v priebehu 2-3 dní sa spontánne vyhoja a pleť zostáne krásne napätá, pružná, rozjasnená, s redukovanými vráskami a výrazne zlepšenou hydratáciou a kvalitou. Liečba pozostáva z niekoľkých sedení, podľa stavu a hydratácie pleti.Fotografie zákroku