O nás Technické vybavenie Naj zákroky Ďaľšie estetické zákroky Kozmetika Plastická a cievna chirurgia

V rámci nášho centra ponúkame kozmetické ošetrenie predovšetkým klientom s problematickým typom pleti, ktorý nedokážu ošetriť v bežných kozmetických salónoch. Odborné zdravotné sestry - kozmetičky vykonávajú ošetrenie pleti v spolupráci s lekárom.
Ponúkame:

1. Odborné pravidelné čistenie pleti pri acne vulgaris /uhrovitosť pokožky/, ktoré je neoddeliteľnou súčasťou terapie určenej lekárom.
Fotografie pred a po

2. Chemický peeling s použitím 20% kyseliny glykolovej vhodný pre ošetrenie nielen tváre, ale i oblasti hrudníka a chrbáta pri acne vulgaris, hlavne pri forme acne comedonica. Takisto vhodný pre mastnejšie typy pleti s výraznými pórami /ústiami folikulov mazových žliaz/.

3. Preventívna anti-aging masáž tváre, krku a dekoltu, ktorá zlepšuje prekrvenie. Zvýšeným prísunom kyslíka sa zlepšuje látková výmena a odtok produktov metabolizmu.

4. Mikromasáž očného okolia - špeciálne ošetrenie oblasti, ktorá je veľmi jemná a preto vyžaduje špeciálne ošetrenie na odstránenie známok únavy. Ošetrenie je vhodné aj u dám po plastike viečok.

5. Regeneračné liftingové ošetrenie pleti biologickými sérami, ktoré obsahujú bunkové extrakty na dosiahnutie hydratácie a regenerácie pokožky. Ošetrenie je vhodné najmä pre stárnucu pokožku.

6. Peeling celého tela AHA - kyselinami. Vynikajúce ošetrenie pre všetkých, ktorí túžia po jemnej, hebkej a pevnej pokožke. Používa sa 20% kyselina glykolová v kombinácii s telovým mliekom s tkanivovými extraktami. Vynikajúce ošetrenie pred plesovou sezónou do odhalených šiat, pred dovolenkou /tým že sa odstránia zrohovatelé bunky, pokožka sa opáli nádherne a bez fľakov/.