O nás Technické vybavenie Naj zákroky Ďaľšie estetické zákroky Kozmetika Plastická a cievna chirurgia

Otázky na
MUDr. Šrámekovú

tel.: +421 2 444 511 25 fax.: +421 2 444 511 13


  <  
JetpeelJetpeel systém je revolučný prístroj,zostrojený tak,aby bol schopný robiť viac zákrokov:

1. Lymfatickú drenáž a mikrodermabrázia
2. Mezoterapiu bez ihiel
3. 3D-chemický peeling

Fotografie pred a po zákroku

1.Lymfatická drenáž a mikrodermabrázia

Systém Jetpeel obsahuje špeciálne vyvinutú „ceruzku“ na vytvorenie supersonického dvojfázového jetu/ jet=prúd vody alebo plynu/ pozostávajúceho z mikrokvapiek fyziologického roztoku a vzduchu.Supersonický prúd zvyšuje rýchlosť kvapiek až na 200m/s. Keď malé,rýchlo sa pohybujúce kvapky narazia na povrch kože,kinetická energia kvapiek olúpe vonkajšiu vrstvu pokožky.Súčasne vplyvom vysokého tlaku v mieste pôsobenia dochádza k hlbokej hydratácii pokožky.

2.mezoterapia bez ihiel

Mezoterapia=vpravovanie účinných látok do strednej vrstvy pokožky pomocou mikroinjekcií. Vykonáva sa ručne alebo pomocou tzv.mezoterapeutickej elektrickej pištole. Prístroj Jetpeel však na vpravenie aktívnych látok do kože využíva patentovanú transkutánnu techniku superso nického prúdu sterilného roztoku s aktívnymi látkami pod tlakom.V tomto prípade je vzdialenosť cerutky Jetpeelu od povrchu kože 2 mm.Pod obrovským tlakom je koža absolútne napnutá až roztiahnutá a mirokanály vo vonkajšej vrstve pokožky rozšírené čo otvára spojenie do vnútra pokožky.Okrem toho sa vytvára rozdiel tlaku na oboch stranách pokožky čo umožňuje baroforézu.Keď tlak na pokožku prestane,povrch pokožky sa stiahne,mikrokanály sa uzavrú a vpravené účinné látky zostávajú v koži. Touto technikou je možné úplne bez bolesti a bez akéhokoľvek poškodenia pleti dostať do hlbších vrstiev kože potrebné aktívne látky.Môžeme tak vpraviť sterilný čistý vit.C,vit.A+E,B-panthenol,či roztok so sterilnou kyselinou hyalúronovou.Výsledkom je napätá a rozžiarená pokožka.Zákrokje vhodný hlavne na suchú,stárnucu,povädnutú a unavenú pleť.

3.Chemický peeling 3D

Okrem klasického chemického peelingu,kedy sa na pokožku nanáša 70% kyselina glykolová,nechá sa pôsobiť 5-12 minút a následne sa neutralizuje ponúkame našim klientom ako prví na Slovensku tzv. chemický peeling 3D.Pomocou prístroja Jetpeel sa vpraví sterilný roztok kyseliny glykolovej v koncentrácii 10,20 alebo 30% priamo do dermy.,tj.do strednej vrstvy kože bez následnej neutralizácie.Kyselina glykolová pôsobiaca vo vnútri pokožky „upratuje“poškodenia vzniknuté vplyvom UV žiarenia.Po zákroku pacientka cíti asi 24 hod.mierne pálenie a napnutie pokožky,na druhý deň sa objavia chrastičky veľkosti makového zrniečka,ktoré sa v priebehu 24-48 hod. samovoľne odlúčia.I keď ide o tzv.“víkendový zákrok“ s určitou dobou hojenia,efekt po zákroku je oveľa viditeľnejší ako po klasickom chemickom peelingu.Pokožka je napätá,prekrvená s krásne hladkým povrchom.