O nás Technické vybavenie Naj zákroky Ďaľšie estetické zákroky Kozmetika Plastická a cievna chirurgia
akcie-2013
Svetove novinky

Otázky na
MUDr. Šrámekovú

tel.: +421 2 444 511 25 fax.: +421 2 444 511 13


MUDr. Jana Šrámeková, riaditeľka :

1.laserové dermatokozmetické centrum vzniklo v r. 1998 ako prvé neštátne medicínske centrum ponúkajúce pre svojich klientov riešenie väčšiny kozmetických chýb a prejavov stárnutia pokožky pomocou IPL/intenzívneho pulzného svetla/ a lasera. Za 16 rokov svojej existencie sme ošetrili viac ako 10 000 klientov. Pretože našou filozofiou je priniesť na Slovensko každý rok svetovú novinku, dnes patríme nesporne k technicky najepšie vybaveným centrám svojho druhu a ponúkame našim klientom najširšiu paletu najmodernejších esteticko-medicínskych zákrokov.

V čom sme boli prví?

1. Ako prví na Slovensku sme okrem laserov začali používať IPL na odstraňovanie kozmetických chýb a prejavov stárnutia pokožky.

2. Ako prví sme na Slovensko priniesli metódu fotorejuvenizácie/fotoomladenia/.

3. Ako prví sme na Slovensko priniesli francúzsku techniku mezoterapie tj. mezolift a mezoterapiu na odstraňovanie celulitídy.

4. Ako prví sme na Slovensko priniesli chemický peeling novej generácie, v ktorom je kyselina glykolová kombinovaná s ďaľšími účinnými látkami.

5. Ako prví sme na Slovensko priniesli novú formu mikrodermabrázie pomocou fyziolog. roztoku pod obrovským tlakom /Jetpeel/, metódu mezoterapie bez ihiel a tzv. 3D chemický peeling.

6. Ako prví sme všetky zákroky pomocou IPL a akéhokoľvek lasera urobili úplne bezbolestnými pomocou prístroja Synercool.

7. Ako prví sme na Slovensko priniesli tzv. “surface revolution“ pomocou novej techniky aplikácie rezorbovateľného implantátu do najpovrchovejšej vrstvy pokožky, tzv. blanching technique.

V našom centre vás privíta profesionálny kolektív lekárov a zdravotných sestier, ktorí každoročne absolvujú zahraničné školenia s cieľom ponúknuť čo najlepšiu kvalitu služieb.
Našou vizitkou je individuálny a priateľský prístup, vysoká profesionalita a serióznosť.

Tento rok oslavujeme 16. výročie svojho vzniku a našim cieľom i naďalej zostáva spokojnosť našich klientov a filozofia prinášať na Slovensko svetové novinky, aby sme si názov 1.laserové dermatokozmetické centrum skutočne zaslúžili.